Pirmasis liepos sekmadienis – Globėjų Diena!

Štai ir išaušo pirmasis liepos sekmadienis, štai ir atėjo #GlobejųDiena !

Triukšmingai praūžė nuo pirmadienio prasidėjusi savaitė skirta Globėjams. Daug renginių, edukacinių programų ir vieningai susijungę visos Lietuvos Globos centrai. Ačiū globėjai/rūpintojai, įtėviai už Jūsų rūpestį ir atsidavimą, ačiū už šeimą ir meilės skleidimą, ačiū už tai, kad esate ir ačiū už tai, kad būsite!

Liepos 3 dieną Kuršėnų šeimos namų Globos centre įvyko Globėjų dienos šventė. Atidarymą pradėjome plaukiant baidarėmis Ventos upe ir gyvai transliuojant socialiniuose tinkluose leidome spalvotus balionus į dangų, su slapta žinute tiems, kurie dar netapę globėjais/rūpintojais. Vėliau šventę tęsėme Kuršėnų Šeimos namuose, kur saulaukėme daug svečių ir svarbiausia tų, kuriems ši diena skirta – gausaus būrio Globėjų.

Nuoširdžiai norime padėkoti:

Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centrui ir meno vadovei Loretai Lideikienei. Ačiū už šokius ir žaidimus!

Atviram Šiaulių rajono jaunimo centrui – nors ir lietus metė iššūkių, net ir mažieji rado laiko prisijungti prie stalo futbolo!

Ačiū garbės svečiams:

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojai Rimai Baškienei.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui Šiaulių rajone.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijai.

Taip pat didelis ačiū rėmėjams, kurie apsaldino vaikų širdis skaniomis vaišėmis! Ir savanoriams!