Žiema, šaltis, karantinas sukaustė mūsų kasdienybę.

Vis dažniau mintis perbėgdavo liūdesio ar nerimo šešėlis.

Kuršėnų šeimos namų Globos centre vyko nuotolinės grupinės konsultacijos, kuriose biblioterapijos galia šildė globėjų širdis. Iki šiol globėjų sparnuotoji mūza gyveno užrakinta giliai rūsyje. Kūrybinės užduotys, išlaisvino tikėjimą savimi, subūrė globėjus į artimą grupę.

Kviečiame susipažinti su globėjų kūryba.

Biblioterapija kaip skaitymas daro įtaką žmogaus psichikai, per ją ir fizinei žmogaus būklei. Terapinis skaitymas nuo paprasto skaitymo skiriasi tuo, kad teksto turinys, pagrindinė tema, plėtojama mintis kryptingai parinkta, kad veiktų pažeistą psichiką ir bandytų ją normalizuoti. Perskaitytos mintys papildo arba užpildo žmogaus mąstymo spragas, veikia formuojančiai jausmus, ir išgyvenimus, stimuliuoja poreikius, svajones, polinkius.

 
 
 
 

Pavasaris.

Regis dar taip neseniai, žvelgiant pro langą, snaigės šoko savo baltą šokį ir atrodė, kad pavasaris niekada neateis.  Bet jis ateis, pažadam.

Ateis šlapiomis kojomis, svaigaus kvapo, trikdantis jausmus.

Pavasaris –tai laikas, kuomet visko per daug: saulės, vėjo, naujų svajonių, energijos, spalvų, emocijų ir nuotaikų.

Svarbiausia –

daugėja ir kūrybos, mūzų, atgimstančių minčių.

Tegul šis laikotarpis įtraukia mus visus į kūrybingo ir spalvingo gyvenimo sūkurį- dabar ne laikas būti nelaimingiems ir piktiems. Dabar laikas būti laimingiems ir vaikiškiems,  dabar laikas būti ypatingiems ir išskirtiniams- žaidžiantiems, besižavintiems, kvėpuojantiems visa krūtine, mylintiems, išprotėjusiems, nenuspėjamiems, keistiems.  

Galva yra apsvaigusi nuo naujų idėjų, minčių ir darbų.

Nauja Globėjų kūrybos rubrikos dalis, su atbundančia gamta ir atbundančiomis mintimis, tik kiek šiltesnė. Kviečiame įsijausti, suprasti.