Vaikų globos savaitės renginiai Šiaulių rajone

Liepos pirmąjį sekmadienį, minima globėjų diena, kurios proga Globos centrai jau ne pirmus metus organizuoja renginius ir iniciatyvas, globėjų/įtėvių, budinčių globotojų šeimoms, bei šeimynoms.
Likus savaitei iki vainikuojančio Globėjų dienos festivalio, kiekvieno Lietuvos miesto ir rajono Globos centras, rodo dėmesį bendruomenėms, globėjų šeimoms, vaikams, kviečia į įvairius vienijančius renginius.
Kuršėnų šeimos namų Globos centras šią vasarą savo veiklas pradeda kiek anksčiau, todėl jau:


Birželio 16 d. 9:00 val. kviečia į mokslinę konferenciją „Pagalba vaikui ir šeimai: knygos galia”. Išsami renginio informacija ir programa paspaudus nuorodą: https://byt.lt/Zi3vn

Birželio 27 d. 20:00 val. išskirtinis Šiaulių televizijos reportažas laidoje „Sodžius“, supažindinimas su Globos centru, veikla, pasiekimais, teikiama pagalba, knygų leidyba bei pačiais Globos centro specialistais ir jų atliekama veikla.

Birželio 29 d. 18:00 val. Globos centras kviečia visą bendruomenę, dalyvauti nemokamoje filmo peržiūroje po atviru dangumi „Nepaprasta vasara su Tesa“. Išsami renginio informacija: https://byt.lt/6AqYt 

Liepos 1 d. Vilniuje, Vingio parke, globojančių šeimų festivalis „Čia gera augti”.

Renginiai Šiaulių rajone finansuojami iš Šiaulių rajono bendruomenės sveikatinimo iniciatyvų skatinimo ir rėmimo programos lėšų, projektai: „Padėti užaugti” ir „Sveikatos kodas”.