Čia gera augti!

Liepos 1-ąją, Vilniuje, globojančių šeimų festivalyje, tvyrojo džiaugsmas, juokas ir per visą Lietuvą keliaujančios širdies dulkės.
Globos savaitės simboliu šiemet tapo geležinė širdis ir ją atrakinus pasklindančios širdies dulkės – meilė ir gerumas. Jas Vingio parke paskleidė Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, ministrė Monika Navickienė ir kiti svečiai.
Kuršėnų šeimos namų Globos centras turėjo garbės Prezidentui ir pirmajai šalies poniai įteikti savo išleistą meninę ir kartu metodinę knygą „Ak, Natai!”, kurią taip pat padovanojome visos šalies Globos centrams.
Šventės metu atvykusieji šoko pagal Monikos Linkytės ir Lino Adomaičio atliekamą muziką, mažuosius festivalio dalyvius džiugino aktyvios sportinės, edukacinės ir meninės pramogos, o robotikos akademijos dirbtuvės apie dirbtinio intelekto galimybes įtraukė visas šeimas.
Globos centrai aikštėje įrengė paviljonus, kuriuose organizavo įvairias edukacijas, viktorinas, bendravo su globėjais, darėsi laikinas tatuiruotes, fotografavosi momentiniu fotoaparatu. Mūsų rajoną atstovaujantis Globos centras, mažuosius festivalio dalyvius ir jaunuosius skaitytojus kvietė parsivežti namo po naują knygutę, kurių leidybą remia Ramūno Karbauskio ir Andrius Mamontavo labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“.
image_67231489
image_67229953

Dalyvavimas renginyje finansuojamas iš Šiaulių rajono bendruomenės sveikatinimo iniciatyvų skatinimo ir rėmimo programos lėšų, projekto „Padėti užaugti”.